chincona فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه

chincona: فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه شیر های آب مدارس آب و فاضلاب کاهنده

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کشته‌های اغتشاشات اخیر «مشکوک» هستند/ هیچ نیروی سپاهی با اسلحه به خیابان نیامد ، سرلشکر باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: موارد کشته‌هایی که در اغتشاشات اخیر اتفاق افتاده عمدتا مشکوک است چراکه تیراندازی‌های صورت گرفته از پشت سر و یا مناطق نامشخص اجرا

کشته‌های اغتشاشات اخیر «مشکوک» هستند/ هیچ نیروی سپاهی با اسلحه به خیابان نیامد ، سرلشکر باقری

سرلشکر باقری:کشته های اغتشاشات اخیر «مشکوک» هستند/هیچ نیروی سپاهی با اسلحه به خیابان نیامد

عبارات مهم : ایران

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: موارد کشته هایی که در اغتشاشات اخیر اتفاق افتاده عمدتا مشکوک است چراکه تیراندازی های صورت گرفته از پشت سر و یا مناطق نامشخص اجرا شده است که در دست بررسی است.

سرلشکر محمد باقری مدیر ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه دیدار از نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمریکا که خود نماد ظلم به مردم است و سابقه وحشی گری و جنایت دارد، حق ندارد به ملتی که همه مقامات و مسئولانش از طریق رأی مردم گزینش می شوند و براساس دموکراسی که در دنیا نمونه هست، اداره می شود، اتهام بزند. قطعا این گونه موضع گیری ها از سوی چنین کشوری با آن سابقه وحشی گری کاملا مضحک است و همه دنیا این را می دانند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه تصریح کرد: آمریکا هر روز، هر هفته و هر ماه جان افرادی را بدون گناه و بدون اینکه نیتی جهت تعرض به پلیس یا اماکن عمومی داشته باشند، می گیرد.

سرلشکر باقری با اشاره به فتنه اخیر گفت: جا دارد از نیروی انتظامی، بسیج، سپاه، دستگاه های امنیتی، وزارت اطلاعات و وزارت کشور قدردانی کنم. در شورش های هفته گذشته حتی یک مورد سراغ نداشتیم که از نیروهای انتظامی، سپاه یا بسیج با اسلحه به خیابان آمده باشند؛ چراکه طبق دستورالعمل های ستاد کل نیروهای مسلح، این عنوان ممنوع است و هیچ کس با اسلحه به خیابان نمی آید.

وی افزود: ما حداکثر تحمل را در اتفاقات اخیر علیه اغتشاشگران داشتیم و تلاش شد تا با صحبت کردن و نصیحت کردن جنبه های خطرناک تعرض کنترل و پیشگیری شود. همچنین موارد کشته هایی که اتفاق افتاده عمدتا مشکوک هست؛ چراکه تیراندازی های صورت گرفته از پشت سر و یا مناطق نامشخص اجرا شده است که در دست بررسی است و در این رابطه موردی نداریم مگر اینکه به یک پادگان نظامی حمله ای صورت گرفته باشد که در همه دنیا مجموعه های نظامی در این مواقع موظف به دفاع از خودشان هستند.

سرلشکر باقری تصریح کرد: اینکه در کنگره آمریکا و یا مجموعه های مرتبط با دولت جنایت کار آمریکا قواعد و قوانینی علیه ملت کشور عزیزمان ایران تصویب شود، موضوعی است که ما به آن عادت داریم، ملت ایران، با استقلال و سربلندی راه و اهداف خود را دنبال می کند.

وی افزود: موازین حقوق بشری که در کشور ما براساس شرع مقدس اسلام و قانون اساسی مترقی اجرا می شود، و دائما تحت نظارت و کنترل هست، از همه کشورهای غربی پیشرفته تر است و این عنوان کاملا قابل بحث و اثبات می باشد، منتهی فضاسازی و عملیات روانی دشمن همواره علیه ملت کشور عزیزمان ایران صورت گرفته و ما به آن عادت داریم و از آن نمی هراسیم و ملت ما با این عنوان کاملا آشنا هستند و راهپیمایی های خودجوشی که در نقاط متفاوت کشور ما صورت گرفت نشان می دهد که ملت ما از تکنیک های دشمن آگاه هستند و در برابر توطئه های دشمن های هوشیارانه اقدام می کنند.

باید قصورمان را جبران کنیم

همچنین ایسنا نوشت:

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: فتنه اخیر بر مبنای فعال سازی چالش های درونی رقم خورد و دشمن های سناریوی خود را با آشنایی از بعضی چالش های درون و فعال کردن این چالش ها طراحی کردند تا به نظام اسلامی ضربه بزنند.

کشته‌های اغتشاشات اخیر «مشکوک» هستند/ هیچ نیروی سپاهی با اسلحه به خیابان نیامد ، سرلشکر باقری

سردار حسین سلامی در آیین تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و تازه سپاه قائم (عج)استان سمنان، اظهار کرد: دشمن در وقایع اخیر به دنبال این بود که با طراحی این سناریو به تصویر بیرونی که از اقتدار جمهوری اسلامی وجود دارد، آسیب وارد کنند.

وی با بیان اینکه دشمن های ما بزرگترین قدرت های نظامی، اقتصادی و سیاسی تاریخ هستند افزود: با وجود این قدرت انباشته سرشار از قدرت و اراده، ملت کشور عزیزمان ایران در چهار دهه اخیر قدرت و صفحات نوین امریکا را سرشار از شکست های آشکار کرده و همین واقعیت آشکار به دشمنی زیاد آنها با نظام اسلامی انجامیده است.

سردار سلامی گفت: آنها به قدرت اسلام که در منطقه شکل گرفته آگاهی دارند و متوجه شدند که محور قائمه این نیرو و اقتدار، جمهوری اسلامی است و از این رو جهت آسیب زدن به آن متحد شدند.

وی به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: سخنان جامع روز گذشته رهبری معظم انقلاب تصویر جامعی از دشمن های و تحرکات آنها به دست می دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ما در این ۴۰ سال با وجود جنگ و دشمنی دشمن، تحریم های اقتصادی، هجمه های فرهنگی متعدد و فتنه های سخت و… به پیش رفته و بارها آنها را شکست داده ایم.

وی ادامه داد: همه توطئه های دشمن از زدن بر طبل تجزیه طلبی و اقدام به کودتا تا جنگ و تحریم و تهاجمات فرهنگی و خصوصا فتنه های سیاسی و عملیات روانی بر این نقشه سیاسی استوار بود که ارتباطات ما را قطع و با فشار سیاسی و اقتصادی و… انقلاب ما را مهار کنند ولی ملت کشور عزیزمان ایران تاریخی سرشار از شکست را امریکا و دیگر دشمن های نوشت و اجازه نداد تا تاریخ کشورش به دست بیگانگان نوشته شود.

سلامی با بیان اینکه ما در نبردهای زیادی با دشمن های به پیروزی رسیدیم گفت: نبرد اخیر ولی سخت ترین جنگ ما با دشمن های بود آیا که در این نبرد زنجیره ای از دشمن های را پاره کردیم. در این نبرد نه تنها امریکا که فرانسه، صهیونیست ها، عربستان سعودی و بسیاری از متحدان و وابستگان به استکبار در برابر نظام اسلامی شکست خوردند لذا در نبرد اخیر ما به کمک و همراهی مردم، زنجیره هایی از دشمن های را پاره کردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مردم در وقایع اخیر به رسالت و وظیفه خود عمل کردند بیان کرد: دیروز نوبت مردم بود و با آمدن به میدان دفاع از نظام اسلامی به رسالت و وظیفه خود عمل کردند و لذا امروز نوبت ما مسوولان است.

وی با بیان اینکه مردم شایسته عالی ترین خدمت ها هستند افزود: لباس سپاه لباس حمایت و خدمت به مردم است لذا سپاه باید در خدمت به مردم پیشگام باشد.

سلامی با بیان اینکه باید به پرسشها مردم پیگیری شود افزود: باید با خدمت زیاد به مردم، قصورمان را جبران کنیم لذا توصیه من به همه مسوولان و خصوصا همکاران مان در سپاه این است که در خدمت به مردم و برطرف پرسشها آنها پیشرو و پیشگام باشند آیا که این مردم سزاوار خدمت اند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | اسلامی | نیروهای مسلح | انقلاب اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog