chincona فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه

chincona: فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه شیر های آب مدارس آب و فاضلاب کاهنده

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی استمرار فیلترینگ آثار و تبعات منفی به همراه دارد / عضو حزب اتحاد ملت

یک عضو حزب اتحاد ملت گفت: استمرار فیلترینگ علاوه بر به خطر انداختن مشاغل خرد، اعتماد عمومی را هم نسبت به حاکمیت خدشه‌دار می‌کند.

استمرار فیلترینگ آثار و تبعات منفی به همراه دارد / عضو حزب اتحاد ملت

عضو حزب اتحاد ملت: استمرار فیلترینگ آثار و تبعات منفی به همراه دارد

عبارات مهم : ایران

یک عضو حزب اتحاد ملت گفت: استمرار فیلترینگ علاوه بر به خطر انداختن مشاغل خرد، اعتماد عمومی را هم نسبت به حاکمیت خدشه دار می کند.

حسین نقاشی در گفت وگو با ایسنا، در ارتباط با ضرورت برطرف کردن محدودیت ها جهت دسترسی به اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به وسیله دولت، اظهار کرد: طی ۱۰ سال گذشته اینترنت در دنیا پیشرفت بسیاری کرده هست. در ابتدا شبکه شبکۀ اجتماعی فیس بوک میان مردم دنیا و کشور عزیزمان ایران محبوب شد و بازدیدکنندگان زیادی عضو این شبکه شدند، ولی از همان ابتدا این شبکه در کشور عزیزمان ایران به علت بحث فیلترینگ از دسترس بسیاری از کاربرانش خارج شد. البته از همان وقت بسیاری از علاقه مندان به حضور در اینترنت با استفاده از فیلترشکن ها وارد شبکۀ اجتماعی فیس بوک می شدند.

استمرار فیلترینگ آثار و تبعات منفی به همراه دارد / عضو حزب اتحاد ملت

وی ادامه داد: رفته رفته در تمام نقاط دنیا پایگاه های جدیدی به عنوان شبکه های مجازی در اینترنت ایجاد شدند و مخاطبان خود را به دست آوردند. در کشور عزیزمان ایران هم مردم همچنان از طریق فیلترشکن ها تلاش می کردند تا ارتباط خود را با اینترنت حفظ کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: به واسطه اتفاقات سیاسی یا اجتماعی، فارغ از اینکه آیا این روند درست است یا خیر؟ بعضی نهادها مثل شورای عالی امنیت ملی دستور فیلتر اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … را داده اند، ولی زمانیکه این کار منجر به ایجاد یک رویه ثابت شود، نارضایتی های زیادی را به همراه خواهد داشت.

یک عضو حزب اتحاد ملت گفت: استمرار فیلترینگ علاوه بر به خطر انداختن مشاغل خرد، اعتماد عمومی را هم نسبت به حاکمیت خدشه‌دار می‌کند.

نقاشی افزود: در هفته های گذشته به علت اعتراضات مردمی و اتفاقات بعد از آن محدودیت هایی جهت شبکه های مجازی ایجاد شد و خبر رسان تلگرام که یک شبکه محبوب میان ایرانیان بود فیلتر شد. ادامه این روند به هیچ وجه به صلاح سیستم سیاسی و اعتماد میان حاکمیت و مردم نیست و به این اعتماد خدشه وارد می کند.

وی همچنین گفت: فراموش نکنیم که این خبر رسان یکی از منابع کسب درآمد اقشار متفاوت جامعه است و این شبکه خودش به درآمدزایی و اشتغال مردم کمک می کرده هست. استمرار فیلترینگ کسب و کارهای خرد این چنینی را به خطر می اندازد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در آخر بیان کرد: همیشگی کردن فیلترینگ آثار و تبعات منفی جهت نظام سیاسی و دولت ـ ملت به همراه دارد.

استمرار فیلترینگ آثار و تبعات منفی به همراه دارد / عضو حزب اتحاد ملت

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | همراه | تلگرام | ایرانی | تلگرام ک | اینترنت | ایرانیان | فیلترینگ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog