chincona فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه

chincona: فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه شیر های آب مدارس آب و فاضلاب کاهنده

خودم را جلوی درب کلوب استقلال آتش می‌زنم

وضعیت کلوب استقلال خوزستان هنوز مشخص نیست و پرسشها این تیم و مباحث مالی با آمدن گروه تازه هم برطرف نشده است.  خودم را جلوی درب کلوب استق..

ادامه مطلب

مرسی که کنار حل مسئله بیکاری ،دنبال تمدید قرارداد کی‌روش هستید! / طعنه فدراسیون فوتبال به نماینده مجلس

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ مورد نیاز راجع به جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای ک..

ادامه مطلب

کامیابی‌نیا اخراج نشده است / پیروانی

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید هافبک این تیم بعد از آخر دوره مصدومیت به تمرینات بازمی‌گردد.  پیروانی: کامیابی نیا اخراج نشده است ..

ادامه مطلب

لطفا من را با مورینیو مقایسه نکنید / اسپالتی

لوچانو اسپالتی مربی اینترمیلان ایتالیا از مقایسه‌هایی که بین او و ژوزه مورینیو می‌شود، دل خوشی ندارد. اسپالتی: لطفا من را با مورینیو مقایسه نکنید ..

ادامه مطلب

قیمت بلیت‌ها ۲۰ و ۶۰ ریال عمانی ، رپرسپولیس یک دست قرمز برابر الهلال

به گزارش ایسنا، جلسه هماهنگی بازی تیم های پرسپولیس کشور عزیزمان ایران و الهلال عربستان صبحگاه امروز (دوشنبه) در مسقط برگزار شد. در این جلسه عربستانی ها اعلام ..

ادامه مطلب

محل میزبانی پرسپولیس و الهلال مشخص شد

سایت اسپورت عربستان از مشخص شدن محل میزبانی پرسپولیس و الهلال برابر یکدیگر خبر داد.  محل میزبانی پرسپولیس و الهلال مشخص شد عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

ادامه پیروزی‌های اینتر با اسپالتی

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته سوم مسابقه های سری A یک دیدار برگزار شد که در آن اینتر در جوزپه مه آتسا از اسپال پذیرایی کرد. ادامه پیروزی ه..

ادامه مطلب