chincona فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه

chincona: فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه شیر های آب مدارس آب و فاضلاب کاهنده

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مرسی که کنار حل مسئله بیکاری ،دنبال تمدید قرارداد کی‌روش هستید! / طعنه فدراسیون فوتبال به نماینده مجلس

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ مورد نیاز راجع به جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو

مرسی که کنار حل مسئله بیکاری ،دنبال تمدید قرارداد کی‌روش هستید! / طعنه فدراسیون فوتبال به نماینده مجلس

طعنه فدراسیون فوتبال به نماینده مجلس:مرسی که کنار حل مسئله بیکاری ،دنبال تمدید قرارداد کی روش هستید!

عبارات مهم : بیکاری

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ مورد نیاز راجع به جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو در رو برگزار می شود و نه در رادیو!

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از انتقادات تند بهروز نعمتی از فدراسیون فوتبال ، فدراسیونی ها یکی از اعضای هیات رئیسه ارزش را پیش انداختند تا پاسخ این نماینده لیست امید و عضو هیات رئیسه مجلس را بدهد.

طالقانی مدیر هیات فوتبال خوزستان مسئول این ماموریت شده است است و در مصاحبه ای شروع کرده به پاسخ دادن به گفته های آقای نماینده. پاسخی همراه با طعنه ای تند در همان ابتدای سخن!

مرسی که کنار حل مسئله بیکاری ،دنبال تمدید قرارداد کی‌روش هستید! / طعنه فدراسیون فوتبال به نماینده مجلس

عبدالکاظم طالقانی راجع به بیانات نعمتی، نماینده مجلس شورای اسلامی به سایت فدراسیون فوتبال عنوان کرد: از اینکه آقای نعمتی، نماینده محترم مردم در کنار حل مسئله بیکاری، آلودگی هوا و حق پخش تلویزیونی در صدد حل و فصل مسئله فوتبال کشور عزیزمان ایران و عربستان هستند سپاسگزاریم ولی باید به استحضار ایشان برسانیم که در این باره فدراسیون فوتبال با همراهی وزارت امور خارجه و بعضی نهادها بیش از 20 جلسه برگزار کرده است که بیانات اخیر ایشان نشان می دهد از این عنوان بی اطلاع بوده اند.

وی افزود: بهتر است ایشان صحبت های کارشناسان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه را در جلسه ای بشنوند و بعد اظهارنظر کنند. فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ مورد نیاز راجع به جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو در رو برگزار می شود و نه در رادیو!

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ مورد نیاز راجع به جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو

طالقانی همچنین خاطرنشان کرد: بعد از مذاکره با ریاست محترم فدراسیون فوتبال متوجه شدم که مذاکرات اولیه جهت تمدید قرارداد کارلوس کی روش انجام شده است و در صورت نهایی شدن این روند، عنوان در هیات رییسه مطرح خواهد شد.

واژه های کلیدی: بیکاری | فوتبال | قرارداد | نماینده مجلس | فدراسیون فوتبال | وزارت امور خارجه | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog