chincona فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه

chincona: فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه شیر های آب مدارس آب و فاضلاب کاهنده

گت بلاگز ورزشی حکمی علیه کلوب پرسپولیس صادر نشده است/ جهت جذب منشا مشکلی نداریم ، گرشاسبی

عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس گفت: پرونده های زیادی در فیفا داریم ولی حکمی علیه تیم ما صادر نشده هست.

حکمی علیه کلوب پرسپولیس صادر نشده است/ جهت جذب منشا مشکلی نداریم ، گرشاسبی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد:خدا را شکر به کمک کسانی که پرسپولیس را دوست دارند، تیم به چیزی که برنامه ریزی شده است بود رسید.
وی در ادامه عنوان کرد: سال قبل هم باید قهرمان می شدیم ولی نشدیم. در حال حاضر هم کار به شکلی است که این کلوب باید به کلوب تبدیل شود. علاوه بر پرداخت بدهی ها و برطرف مشکلاتی که از قبل بود، طوری برنامه ریزی می شود که اگر از بخش اسپانسر درآمدزایی کنیم، علاوه بر فوتبال، در سایر رشته ها هم تیمداری کنیم. هم اکنون در ورزشگاه های درفشی فر و کاظمی فعالیت های خوبی انجام می شود. حتی در ورزشگاه کاظمی آکادمی و زیرساخت های خوبی ایجاد شده است است.

عبارات مهم : فوتبال

گرشاسبی بیان کرد: علاوه بر پرداخت بدهی ها و برطرف مشکلاتی که از قبل بود، طوری برنامه ریزی می شود که اگر از بخش اسپانسر درآمدزایی کنیم، علاوه بر فوتبال، در سایر رشته ها هم تیمداری کنیم. هم اکنون در ورزشگاه های درفشی فر و کاظمی فعالیت های خوبی انجام می شود. حتی در ورزشگاه کاظمی آکادمی و زیرساخت های خوبی ایجاد شده است است.
وی راجع به پرسشها کلوب پرسپولیس عنوان کرد: در فوتبال روز دنیا از حق پخش، تبلیغات قبل، حین و آخر بازی و همچنین تبلیغات محیطی، به شکل عالی استفاده می کنند. حتی یک هواداری که دستش به دهنش می رسد بلیت یک جایگاه را که حدود 15 تا 20 تومان هست، با مبلغ به مراتب بالاتری پیش خرید می کند تا به باشگاهش خیر برسد. البته ما در کشور عزیزمان ایران از مواردی که حق واقعی و طبیعی خودمان هست، محروم شده است ایم. امیدوارم این هماهنگی بین همه کسانی که از فوتبال درآمد دارند، به وجود بیاید تا سهم کلوب ها نیز پرداخت شود و ما هم دیگر اعتراضی نداشته باشیم. البته در حال حاضر خوشبختانه وزارت ورزش، شخص آقای وزیر و آقای داورزنی به این مسئله ورود کردند تا قبل از شروع فصل آینده این هماهنگی به وجود بیاید.
گرشاسبی در تصویر العمل به این مسئله که ممکن است بعد از تغییرات مجبور در وزارت ورزش و جوانان به دنبال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دو کلوب استقلال و پرسپولیس نیز دچار تغییراتی شوند، گفت: استقلال وپرسپولیس متعلق به وزارت ورزش و جوانان هستند به طور حتم شخصی که وزیر ورزش و جوانان می شود و سکان این وزارتخانه را در اختیار می گیرد، حساسیت مردم نسبت به این دو کلوب را به خوبی می داند. اگر قرار باشد تغییراتی در کلوب پرسپولیس و استقلال شکل بگیرد به طور حتم به خاطر رشد زیاد این دو کلوب است.
عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود در کلوب پرسپولیس بعضی از دو تابعیتی ها در بعضی پست ها صاحب مقام هستند، گفت: هیچ ابلاغیه و نامه ای به کلوب ما نیامده است که نشان بدهد در کلوب پرسپولیس یک فرد دو ملیتی حضور دارد. باید از ارگان های بالاتر این مسئله به کلوب گوشزد شود. حتی زمانی که در وزارت ورزش بودم فهرست افراد دوتابعیتی را تدوین و به ارگان های ذیربط اعلام کردیم. تاکنون هیچ فردی از کلوب پرسپولیس دوتابعیتی نبوده هست. آقای زادمهر شش هفت ماه پیش استعفا داده بود ولی این عنوان رسانه ای نشد. زمانی که در بحث اعتصاب همین شماها (خبرنگاران) به عنوان عضو هیئت مدیره به سراغ او رفتید زادمهر اعلام کرد که به خاطر مشغله کاری استعفا داده هست. این عنوان طوری در رسانه ها مطرح شد که انگار او تازه استعفا داده است ولی این اتفاق خیلی وقت پیش رخ داده بود.
وی در تصویر العمل به حضور بازنشسته ها در کلوب پرسپولیس تصریح کرد: طبق تصمیمی که چند سال پیش گرفته شد بازنشسته ها نمی توانند در جایی کار بکنند، مگر بعضی ها که یا جزو نخبگان و یا از خانواده شهدا و ایثارگران باشند. مجلس شورای اسلامی چند وقت پیش این عنوان را به صورت قانون به همه نهادها ابلاغ کرد ولی در کلوب پرسپولیس تا این لحظه چیزی به ما ابلاغ نشده هست.
گرشاسبی با اشاره به اینکه در کلوب پرسپولیس فقط دو نفر به عنوان عضو هیئت مدیره حضور دارند، بیان کرد: هیئت مدیره پرسپولیس به قدری هماهنگ و یکدست است که هیچ مشکلی تاکنون پیش نیامده هست. اکنون هیئت مدیره زوج دو نفره است و وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر قصد دارند به زودی هیئت مدیره پرسپولیس را کامل کنند و اعضای آن را به پنج نفر برساند. اگر هم تصمیم بر این باشد که کل اعضا عوض کردن کنند باز هم این تصمیم باید از سوی وزیر گرفته شود.
عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس راجع به ابلاغیه فدراسیون فوتبال مبنی بر ثبت نکردن قرارداد بازیکنان خارجی کلوب های بدهکار گفت: جا دارد از فدراسیون فوتبال نهایت تقدیر و قدردانی را داشته باشم. آنها در مشکل ها به کلوب پرسپولیس کمک کردند، به خصوص در بحثی که بین سرمربی تیم ملی و کلوب به وجود آمد هماهنگی و تلاش زیادی انجام دادند و همه پرسشها را حل کردند. فدراسیون فوتبال از طرفی حق دارد که دلواپس بدهی کلوب ها به بازیکنان خارجی باشد. اگر یک مدیر، یک بازیکن بیاورد، از آن بازیکن استفاده کند سپس آن را رها کند و بدهی آن بازیکن روی دوش مدیر بعدی بیفتد سنگ روی سنگ بند نمی شود. اگر چنین اتفاقاتی مدام تکرار شود فدراسیون فوتبال آسیب می بیند و AFC آن را تنبیه خواهد کرد. در مورد پرونده های کلوب پرسپولیس نیز باید بگویم که تاکنون حکمی جهت ما صادر نشده هست، البته ما خیلی از آنها را حل کردیم. طی روزهای آینده هم جلسه ای با مدیر فدراسیون فوتبال خواهیم داشت تا این پرسشها را حل کنیم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس با ابلاغیه فدراسیون فوتبال می تواند منشا را به خدمت بگیرد یا نه، گفت: این مصوبه تنها مربوط به کلوب پرسپولیس نیست و ابلاغیه ای است که به کلوب های بدهکار داده شده است هست. جهت جذب منشا هیچ مشکلی وجود ندارد و این عنوان هم خیلی راحت حل می شود.
گرشاسبی راجع به بدهی های کلوب پرسپولیس به بازیکنان و مربیان خارجی سابقش، گفت: یک درخواست و شکایتی از کلوب پرسپولیس وجود داشت که ما جواب آن را دادیم، چند وقت پیش دوباره یک درخواستی به کلوب پرسپولیس آمد و نماینده کلوب نیز در مقر فیفا حاضر شد و دفاعیات خود را ارائه کرد. بعد از آن دیگر جوابی به ما ندادند.
عضو هیئت مدیره کلوب پرسپولیس در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «اگر رأی علیه کلوب پرسپولیس صادر شود آن را حل خواهید کرد یا خیر؟»، گفت: باید آن را حل کنیم، یعنی چاره دیگری نداریم. اگر خدایی ناکرده رأیی علیه کلوب صادر شود باید از هر منبع و جایی که شده است تأمین اعتبار کرده و پرسشها مان را حل کنیم، اکنون یا باید از فدراسیون فوتبال و یا از وزارت ورزش و جوانان کمک بگیریم که مشکلی جهت کلوب پیش نیاید.
وی با اشاره به کم کردن هواداران تیم پرسپولیس در دیدارهای گذشته این تیم، بیان کرد: فردا یا بعد فردا جلسه هیئت مدیره برگزار می شود و به طور حتم یکی از برنامه های ما این خواهد بود که شرایطی ایجاد کنیم که هواداران دوباره با ورزشگاه آشتی کنند، البته هواداران هم حق داشتند و از بعضی پرسشها دلخور بودند، البته با درخشش بازیکنان در بازی های گذشته همه آنها آشتی کردند و امیدوارم در دیدار بعدی ما ورزشگاه پر شود.
گرشاسبی در مورد بدهی های مالیاتی مسئولان کلوب پرسپولیس که باعث ممنوع الخروج شدن آنها شده است هست، خاطر نشان کرد: این موارد مربوط به شخص هست. این پرسشها با یک نامه یا بدهی پیش می آید و نام فرد در لیست بدهکاران قرار می گیرد، البته بعید می دانم مشکلی پیش بیاید آیا که چنین مسائلی خیلی سریع برطرف می شود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: فوتبال | ورزشگاه | پرسپولیس | پرسپولیس | وزارت ورزش و جوانان | تیم پرسپولیس | حمید رضا گرشاسبی | عضو هیئت مدیره پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog