chincona فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه

chincona: فرهنگ اندازی استان کرمان کرمانشاه شیر های آب مدارس آب و فاضلاب کاهنده

گت بلاگز کرمانشاه بازدیدمدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از مراکز تحت پوشش بهزیستی

دکتر امید قادری مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در سفر به اسلام آبادغرب از تعدادی از مراکز تحت پوشش بهزیستی بازدیدکرد.

بازدیدمدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از مراکز تحت پوشش بهزیستی

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ کمپ ترک اعتیاد آرامش، مرکز سالمندان مهرآیین، مرکز سرپناه شبانه یادمهر و مرکز مداخله در طلاق و اورژانس اجتماعی از جمله مراکزی بود که دکتر قادری از آنها دیدار و از نزدیک در جراین فعالیت های آنها قرار گرفت.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در ادامه سفر خود به اسلام آبادغرب با افشین کریمی فرماندار این شهرستان دیدار و خواستار پیگیری به عنوان مناسب سازی جهت معلولان و تشکیل 2 کارگروه همکاری های مردمی و سه کارگروه سالمندان در این شهرستان شد.

دکتر قادری یادآور شد: قیمت طلاق در استان کرمانشاه ۳/۸ است که بعد از کرمانشاه اسلام آباد و جوانرود بیشترین قیمت طلاق را دارند.

بازدیدمدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از مراکز تحت پوشش بهزیستی

به گفته این مقام مسئول، بهزیستی در شهرستان اسلام آباد مرکز کم کردن طلاق دایر کرده که مورد نیاز است دستگاه قضایی مثل گذشته همکاری بیشتری داشته داشته باشد و قبل از هر اقدام قضایی پرونده های طلاق را به مرکز کم کردن طلاق ارجاع دهند.

افشین کریمی فرمانداراسلام آباد غرب نیز به تشریح آسیب های مرسوم استان پرداخت و گفت: بهزیستی در زمینه کم کردن طلاق و آسیب های اجتماعی در شهرستان اسلام آباد خوب عمل کرده است.

دکتر قادری همچنین با حضور در شورای اداری بهزیستی اسلام آبادغرب نشانه از سفر به این شهرستان را بررسی پرسشها موجود و پیگیری به آنها در مناسب ترین وقت عنوان کرد.

وی بیان داشت: استفاده از نظرات کارشناسان در حل پرسشها می تواند موجب انتقال سریع آنها به مدیریت شود و نشانه ما نیز دریافت پرسشها است.

دکتر امید قادری مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در سفر به اسلام آبادغرب از تعدادی از مراکز تحت پوشش بهزیستی بازدیدکرد.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: اسلام | سالمندان | کرمانشاه | اسلام آباد | کرمانشاه | مدیر کل بهزیستی | تحت پوشش | اسلام آباد غرب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog